Zakład Kamieniarski Elżbieta Treska

Schody z kamienia Kalisz

Schody z kamienia są od wieków cenionym elementem budynków zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Odpowiednio dopasowane, w wybranych kształtach mogą stanowić ozdobę domu samą w sobie, niezależnie od stylu budowli i aranżacji wnętrz, pełniąc swoją funkcję przez długi czas. Wiedzą o tym także doskonale nasi Klienci z Grabowa, Kalisza, Ostrowa i innych miejscowości, którzy już skorzystali z naszej dobrej propozycji.

Dzięki dostępnej aktualnie szerokiej palecie kolorów i odcieni kamienia – od bieli, poprzez beże, róże, błękity, zielenie i szarości, po głęboką czerń, można nadać w naturalny sposób niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu, także w Grabowie, Kaliszu, Ostrowie i okolicach.

Decydując się na schody z kamienia warto pomyśleć od razu o odpowiednich zabezpieczeniach antypoślizgowych stopni oraz złagodzeniu ostrych kantów, aby później oszczędzić sobie dodatkowych wydatków.

Schody z kamienia – najważniejsze walory

Schody z kamienia proponowane przez naszych specjalistów kamieniarzy z Grabowa nad Prosną niedaleko Kalisza, przy odpowiednich zabiegach pielęgnacyjnych, oprócz niekwestionowanych walorów estetycznych, mają także inne zalety do których zalicza się:

Schody z kamienia na zamówienie

Schody z kamienia wykonuje się na zamówienie u kamieniarzy takich jak pracujący u nas w Grabowie, z różnych rodzajów materiału. Najczęściej są to: granit, marmur, bazalt, piaskowiec lub trawertyn.

Aby schody z kamienia dobrze spełniały swoją funkcję i zawsze dobrze wyglądały, zaleca się ich impregnację zaraz po wykonaniu, którą trzeba później powtarzać jedynie raz do roku.

O materiałach dostępnych na schody w naszym zakładzie w Grabowie oddalonym od Kalisza jedynie o 34km oraz innych kwestiach związanych ze schodami z kamienia, jak najbliższe terminy realizacji, chętnie poinformuje Państwa nasz pracownik, z którym można skontaktować się w dowolnie wybrany sposób.