Zakład Kamieniarski Elżbieta Treska

Kamieniarstwo Kalisz

Kamieniarstwo dla kamieniarzy pracujących w Grabowie nad Prosną nieopodal Kalisza to nie tylko zwykłe rzemiosło, ale rodzaj sztuki, nad którą pochylają się ze szczególną starannością i pasją.

Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, najwyższa jakość wyrobów i duży szacunek dla każdego zlecenia oraz wykonywanej pracy – właśnie na to mogą liczyć nasi Klienci, którzy skorzystają z naszej aktualnej propozycji. U nas znajdą Państwo wszystko, czego Wam trzeba, od fachowej porady, po staranne i solidne wykonanie nagrobków, czy innych elementów z kamienia naturalnego.

Gwarantujemy bardzo miłą i obsługę przez wysoko wykwalifikowaną ekipę kamieniarzy, która jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych zleceniodawców z Grabowa, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i miejscowości ościennych.

Oferta naszego Zakładu Kamieniarskiego z Grabowa:

nagrobki

 

Każdego roku przedstawiamy nową kolekcję wzorów nagrobków, dostosowując je do panujących aktualnie trendów w kamieniarstwie. Przy czym możemy zagwarantować niepowtarzalność i oryginalność form, będących dziełem naszej wyobraźni naszych specjalistów pobudzonej sugestiami Klientów. Nie kopiujemy popularnych projektów pomników spotykanych u konkurencji, lecz stawiamy na kreatywność pracujących u nas ekspertów-kamieniarzy.

Ponadto mamy też w swojej ofercie związanej z kamieniarstwem propozycje dla wszystkich, którzy preferują klasyczne piękno ponadczasowych, imponujących i pięknych grobowców.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące kamieniarstwa – nagrobków, grobowców bądź innych proponowanych przez nas wyrobów zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszego Zakładu Kamieniarskiego z Grabowa nad Prosną oddalonego jedynie 34 km od Kalisza, który jest do Państwa dyspozycji służąc fachową pomocą.