Zakład Kamieniarski Elżbieta Treska

Blaty z kamienia Kalisz

Blaty z kamienia to coraz częściej doceniane elementy wnętrz, które łączą w sobie naturalne piękno i niespotykaną trwałość. Przekonuje się do nich także coraz większa liczba, do tej pory niezdecydowanych, użytkowniczek i użytkowników z Grabowa, Kalisza i okolic, którym wcześniej kamień kojarzył się wyłącznie z nagrobkami.

Blaty z kamienia do kuchni

Blaty z kamienia do kuchni pozwalają na zachowanie czystości, są wytrzymałe na działanie różnych substancji i temperatury, bezpieczne w kontakcie z żywnością, nie powodują alergii. Można powiedzieć że ich trwałość jest w stanie przetrwać pokolenia. Dlatego blaty z kamienia polecane są nie tylko do szafek kuchennych, ale także na przestrzeń roboczą, bądź do stołów kuchennych.

Dzięki swoim właściwościom, wbrew pozorom, użytkowe elementy z kamienia są w rezultacie bardzo opłacalną inwestycją, na którą warto się zdecydować nawet w niewielkiej kuchni w Grabowie, Kaliszu, czy innych miejscowościach nad Prosną.

Blaty z kamienia do kuchni o pięknych naturalnych kolorach i fakturze pozwalają na nadanie nawet małemu wnętrzu bogatego charakteru, w ulubionym odcieniu, od bieli poprzez róże, beże, brązy, zielenie, błękity, aż po czerń. Dopasowują się także do każdego stylu mebli, niezależnie od ich wieku.

Dzięki tym wszystkim zaletom blaty z kamienia cieszą coraz większą liczbę użytkowników także z Grabowa, Kalisza i okolic.

Blaty z kamienia do łazienki – z Grabowa

Blaty z kamienia do łazienki sprawdzą się nie tylko przy umywalce. Ze względu na odporność na wilgoć, wysokie temperatury i środki chemiczne warto montować je także na innych szafkach, półkach, etc. Bogata kolorystyka i ciekawe naturalne niepowtarzalne wzory dodadzą nawet skromnej łazience wyjątkowego charakteru.

Blaty z kamienia do łazienki obecnie montuje się w pełnej gamie kolorystycznej, choć wcześniej w tej konfiguracji były stosowane raczej w odcieniach jasnych, pastelowych. Dzięki temu, przy niewielkim nakładzie pracy i finansów (bo blaty z kamienia do łazienki nie są drogie), można nadać nawet najbardziej skromnemu wnętrzu domu, czy innego budynku z Grabowa, czy Kalisza ekstrawagancki wygląd.

Blaty z kamienia w  Grabowie koło Kalisza

W aktualnej ofercie Zakładu Kamieniarskiego Elżbiety Treski znajdą Państwo:

Wszystkie blaty z Grabowa nad Prosną koło Kalisza produkowane wyłącznie z surowców naturalnych – różnego typu kamienia, w wymiarach standardowych lub na specjalne zamówienie Klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który zdradzi Państwu wszystkie szczegóły odnośnie proponowanych u nas blatów z kamienia, do różnych pomieszczeń i celów.