Zakład Kamieniarski Elżbieta Treska

Nagrobki Kalisz

Nagrobki z kamienia naturalnego, zwane także często pomnikami mają swoje stałe miejsce w naszej kulturze, można je znaleźć na mniejszych i większych cmentarzach w całej Polsce, także w Grabowie, Kaliszu i innych miejscowościach.

Nagrobki są symbolem pamięci o osobach zmarłych, wyrazem szacunku do nich i przeżytych razem chwil, ale także sposobem na zaoszczędzenie czasu potrzebnego do pielęgnacji grobów najbliższych, ponieważ pomnik z kamienia nie wymaga wielu zabiegów, których potrzebuje grób usypany z samej ziemi.

Pomniki, nagrobki z Zakładu Kamieniarskiego z Grabowa

Czas zaoszczędzony przy pielęgnacji zamówionych u nas w Grabowie nad Prosną koło Kalisza pomników będą mogli Państwo poświęcić spokojnie na chwilę refleksji, wspomnienia i ewentualną modlitwę za zmarłych.

Pomniki i grobowce robione przez kamieniarzy dają też ważną gwarancję, że następne pokolenia z łatwością zachowają pamięć o przodkach, będą mogły odnaleźć swoje korzenie nawet po wielu latach.

W naszej stałej ofercie proponujemy Państwu niepowtarzalne, starannie wykonane przez mistrzów kamieniarzy według projektów własnych lub wybranych u nas:

Mogą Państwo na miejscu także obejrzeć nasze najnowsze propozycje pomników wyeksponowane przy naszym Zakładzie Kamieniarskim zlokalizowanym zaledwie 34 km od Kalisza.

Dzięki naszym nagrobkom z kamienia zyskają Państwo pewność, że miejsce pochówku zmarłych jest odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, schludne i oddające powagę chwili związaną z przemijaniem.